O nás

 

Spoločnosť Enttive vyvíja ERP riešenia určené pre segment stredných a veľkých firiem v Českej republike a na Slovensku, ktoré sa zameriavajú najmä na výrobný alebo distribučný proces. Vďaka povahe našich produktov a služieb sme neustále a dlhodobo v kontakte so zákazníkmi a poznáme tak ich potreby a priania.

Našou stratégiou je pomáhať Vám efektívne podporovať vnútorné procesy Vašej spoločnosti tak, aby ste mohli venovať svoju energiu výlučne na Váš podnikateľský zámer.


Najhodnotnejším aktívom spoločnosti sú naši zamestnanci. Disponujú dlhoročnými skúsenosťami z oblasti programovania, ktoré nadobudli pri realizácii mnohých náročných projektov. Sú tak schopní zabezpečiť ako technickú, tak i realizačnú časť celého projektu. Výnimočnosť nášho riešenia spočíva v tom, že okrem štandardného modulového systému Vám ponúkame možnosť prispôsobiť si ERP systém presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek.

Okrem dodávky softvéru vieme tiež v spolupráci s našimi obchodnými partnermi navrhnúť architektúru a zaistiť dodávku potrebnej IT infraštruktúry a zabezpečiť tak pre Vás komplexné riešenie.

 

Obchodní partneri


Našim dlhodobým obchodným partnerom je spoločnosť Wittee. Pre naše riešenia zabezpečuje návrh a dodávku potrebnej IT infraštrukúry. Na slovenskom trhu spoločnosť pôsobí už viac ako 10 rokov. Zaoberá sa návrhom, výstavbou a  riadením IT infraštruktúry a implementáciou na ňu nadväzujúcich aplikácií.  V rámci objektovej bezpečnosti sa venuje najmä návrhu a realizácii CCTV kamerových systémov,  EPS, EZS, GPS sledovania, systémov kontroly vstupu, systémov na meranie a reguláciu tepla a riešení na ochranu perimetra.
 

Viac informácií: www.wittee.sk